Warning: Illegal string offset 'slowa' in /home/users/btko/public_html/tekstyliahotelowe.pl/inc/func.php on line 994

Warning: Illegal string offset 'wyszukiwarka' in /home/users/btko/public_html/tekstyliahotelowe.pl/inc/func.php on line 1009
Łazienka & SPA- Lawal- dostawca profesjonalnych tekstyliów hotelowych i dekoracji wnętrz. Współpracują z nami najlepsze hotele w Polsce.

do góry

Łazienka & SPA


Oferujemy Państwu najwyższej jakości, pełen asortyment konfekcji łazienkowej do hoteli i pensjonatów oraz możliwość wykonania produktów personalizowanych.
 
Ręczniki w różnych wymiarach, gramaturach i kolorach, myjki, szlafroki i dywaniki łazienkowe. Od produktów z klasycznej froty z przędzy pojedynczej lub podwójnej po wyroby o strukturze waflowej. Nasze ręczniki hotelowe są specjalnie szyte z podwójnym szwem bocznym i zabezpieczonymi rogami poprzez dodatkowe przeszycie.  Proponujemy również ręczniki barwione reaktywnie (do prania w 40oC) oraz indanthren (do prania w 95oC i chlorowania). 
 
Posiadamy duży wybór szlafroków hotelowych w różnorodnych modelach, gramaturach i rozmiarach. Zapewniają przyjemne odczucia zaraz po wyjściu z kąpieli. Nasze kapcie hotelowe są przyjemne dla gości.
 
Wykonujemy loga i napisy na ręcznikach i dywanikach za pomocą haftu, tkania (wytłoczenie indywidualnego logo) lub wszywki żakardowej.
 
Oferujemy ręczniki reklamowe drukowane, żakardowe lub haftowane.   

 

 

 


 

Producent: pościel, prześcieradła, podkłady na materac, ręczniki, dywaniki łazienkowe, szlafroki, kołdry, poduszki, obrusy, bieżniki, bankietówki, pokrowce na krzesła, skirtingi, wyciszacze
 

 

wykonanie: : Netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Kontakt Użytkownicy online: 3