do góry

Podkłady na materac

podkłady na materacDla każdego hotelarza posiadanie podkładów na materac wiąże się z samymi zaletami.  

Podkłady na materace zapewniają zarówno ochronę materaca przed mechanicznym uszkodzeniem, zmoczeniem, zaplamieniem jak i wysoką higienę użytkowania dzięki możliwości prania w wysokich temperaturach. Stanowią również długotrwałą i skuteczną barierę przeciw rozwojowi roztoczy, bakterii i grzybów. Długa żywotność przedłuża czas eksploatacji. Wytwarzają przyjemną atmosferę spania poprzez wchłanianie dużej, ilości wilgoci (pot, ślina), umożliwiają przepływ powietrza między materacem i śpiącą na nim osobą.

Nowoczesne podkłady na materace polecane są głównie dla hoteli, pensjonatów, szpitali a także odbiorców indywidualnych.


Podkłady na Materac - Oferta

Proponujemy Państwu różnego rodzaju podkłady na materac : oddychające i całkowicie nieprzemakalne , wykonane z tkanin do produkcji których użyto najnowszej technologii w procesie laminacji i klejenia. Posiadają one najlepsze, oddychające membrany, które osiągnęły wysoką wytrzymałość w praniu, a ich bardzo dobra elastyczność pozwala idealnie przystosować się do ruchów ludzkiego ciała. Nasze podkłady te spełniają najwyższe wymogi sanitarne i użytkowe, posiadają certyfikaty Oko-tex Standard 100, są produktem najwyższej klasy przeznaczone do prania w 95 ºC. Dzięki tym walorom podkłady ochronne utrzymują materac w idealnej czystości i zapewniają wygodę i komfort w użytkowaniu. Zamocowane w rogach gumki zakłada się na rogi materaca. Łatwy w zdejmowaniu i  w pielęgnacji. Używanie podkładów zapewni optymalne warunki higieniczne w Państwa obiekcie oraz sprawi iż unikniecie Państwo konieczności prania i dezynfekcji materacy. 


Na indywidualne zapytania możemy zaoferować dodatkowe jakości podkładów np. niepalne, 3D, grube nie przemakające podkłady niwelujące nierówności, ochraniacze „pełne” z zabudowanymi bokami. 


PODKŁADY NA MATERACE ODDYCHAJĄCE

Wierzch frotte , spód PU, do prania w 95 stopniach

Wierzch frotte , spód PVC, do prania w 95 stopniach

90x200
90x200

120x200

120x200

140x200

140x200

160x200

160x200
180x200
180x200
220x200
220x200

Galeria

 

Producent: pościel, prześcieradła, podkłady na materac, ręczniki, dywaniki łazienkowe, szlafroki, kołdry, poduszki, obrusy, bieżniki, bankietówki, pokrowce na krzesła, skirtingi, wyciszacze
 

 

wykonanie: : Netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Kontakt Użytkownicy online: 15