do góry

Pokój hotelowy


Pokój hotelowy w każdym obiekcie to jeden z najważniejszych elementów.  Jeśli nasz Klient nie wyśpi się dobrze nie będzie nas wspominał jako idealny obiekt noclegowy, nie wróci do obiektu i nie poleci go znajomym. Od lat pracujemy nad tym aby Państwa Klienci czuli się w Państwa obiektach lepiej niż we własnych domach. Dlatego też staramy się zapewnić Państwu konfekcję pościelową, która sprawi, iż nocleg stanie się niezapomniany.

Posiadamy szeroki wybór tkanin pościelowych zarówno bawełnianych jak i mieszanek poliester/bawełna, białe i kolorowe. Wykonujemy pościele pod wymiar i zgodnie z wymogami Klientów.  Wszywamy metki z logotypami Klientów, uwzględniamy wszelkie sugestie dotyczące sposobu szycia oraz wykończenia produktu, tak aby zapewnić Państwu „produkt szyty na miarę”. Oferujemy kołdry i poduszki z linii Standard oraz Soft. Produkty, które doskonale spełniają najwyższe wymagania jakościowe i użytkowe. Znakomicie spełniają swoja rolę w obiektach hotelowych. Dobra jakość produktu jest gwarancją długotrwałego użytkowania pomimo prania mechanicznego. Wykonujemy różnego rodzaju podkłady : oddychające i całkowicie nieprzemakalne , wykonane z tkanin do produkcji których użyto najnowszej technologii w procesie laminacji i klejenia. Posiadają one najlepsze, oddychające membrany, które osiągnęły wysoką wytrzymałość w praniu, a ich bardzo dobra elastyczność pozwala idealnie przystosować się do ruchów ludzkiego ciała.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyposażenia pokoju hotelowego.

 


 

Producent: pościel, prześcieradła, podkłady na materac, ręczniki, dywaniki łazienkowe, szlafroki, kołdry, poduszki, obrusy, bieżniki, bankietówki, pokrowce na krzesła, skirtingi, wyciszacze
 

 

wykonanie: : Netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Kontakt Użytkownicy online: 9