do góry

Aktualności

PRACA-HANDLOWIEC

25.08.2017

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy

Regionalnego Koordynatora Sprzedaży

Miejsce pracy: Polska Południowa

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nowych klientów

Bieżąca obsługa klientów

Sporządzanie ofert, wycen, zamówień

Nadzorowanie procesu realizacji zamówień

Wymagania:

Dyspozycyjność: (praca w terenie, bardzo częste wyjazdy służbowe)

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Znajomość rynku HoReCa lub branży tekstyliów hotelowych

Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie, dynamizm i samodzielność w działaniu

Wysoka kultura osobista i komunikatywność

Rozwinięte umiejętności interpersonalne

Łatwość nawiązywania kontaktów

Wykształcenie średnie

Aktualne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pracę pełną wyzwań, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Premie wprost proporcjonalne do wyników pracy

Przejrzyste warunki premiowania wyników pracy

Możliwość rozwoju zawodowego

Narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków służbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres w.wilk@lawal.net.pl lub o kontakt pod nr telefonu 601 610 468.

Producent: pościel, prześcieradła, podkłady na materac, ręczniki, dywaniki łazienkowe, szlafroki, kołdry, poduszki, obrusy, bieżniki, bankietówki, pokrowce na krzesła, skirtingi, wyciszacze

wykonanie: : Netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Kontakt Użytkownicy online: 23