do góry

Pracownia Krawiecka

Dzięki naszej profesjonalnej pracowni krawieckiej możemy spełnić każde Państwa życzenie odnośnie szycia na miarę konfekcji pościelowej i stołowej. To doskonałe rozwiązanie dla hoteli i restauracji, które szukają niestandardowych rozmiarów oraz indywidualnego wzornictwa i materiałów. Jesteśmy w stanie uszyć poszwy, poszewki, prześcieradła, ochraniacze na materace, narzuty, bieżniki, obrusy o każdym wymiarze, w różnych gramaturach i kolorach.

Proponujemy produkty ze 100% bawełny oraz z różnymi domieszkami poliestru. Materiały oferujemy w splocie płóciennym lub satynowym o różnych deseniach. Możemy zaproponować szeroki wachlarz poduszek dekoracyjnych, które mogą być obszyte listwą dekoracyjną lub lamówką.

Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów. Jeśli szukasz nietypowych produktów hotelowych to postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami i pozwól nam uszyć specjalnie dla Ciebie, niestandardowe produkty konfekcji pościelowej, stołowej lub łazienkowej.

W przypadku szycia na miarę oferta zostanie odpowiednio dopasowana do Państwa indywidualnych wymogów. W przypadku większego zamówienia, istnieje możliwość wykonania wzorcowego produktu. Stosujemy taką formę szczególnie w hotelach, które dopiero powstają lub obiektach, które zmieniają wystrój. Sprawdź nasze referencje!

 

 

 

 


 

Producent: pościel, prześcieradła, podkłady na materac, ręczniki, dywaniki łazienkowe, szlafroki, kołdry, poduszki, obrusy, bieżniki, bankietówki, pokrowce na krzesła, skirtingi, wyciszacze
 

 

wykonanie: : Netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Kontakt Użytkownicy online: 15