Warning: Illegal string offset 'slowa' in /home/users/btko/public_html/tekstyliahotelowe.pl/inc/func.php on line 994

Warning: Illegal string offset 'wyszukiwarka' in /home/users/btko/public_html/tekstyliahotelowe.pl/inc/func.php on line 1009
Wszywki- Lawal- dostawca profesjonalnych tekstyliów hotelowych i dekoracji wnętrz. Współpracują z nami najlepsze hotele w Polsce.

do góry

Wszywki

Znakowanie tekstyliów może odbywać się również za pomocą wszywki (metki). Stosujemy dwa rodzaje wszywek drukowane i tkane. Metki drukowane mogą być wykonywane w małych ilościach są jednak mniej trwałe niż żakardowo tkane. Metki tkane są bardziej estetyczne ale minimum produkcyjne wynosi około 1000 szt.  Te same metki mogą być stosowane do różnych wyrobów np. konfekcji stołowej lub pościelowej. 

Po otrzymaniu od Państwa logotypu jaki ma być na wszywce, przechodzimy do fazy projektu. Po jego akceptacji rozpoczyna się produkcja. Wszywka wykonana jest ze specjalnych nici, dzięki którym będzie odporna na działanie wysokich temperatur prania.

Cena wszywki ustalana jest indywidualnie .

 

 


 

Producent: pościel, prześcieradła, podkłady na materac, ręczniki, dywaniki łazienkowe, szlafroki, kołdry, poduszki, obrusy, bieżniki, bankietówki, pokrowce na krzesła, skirtingi, wyciszacze
 

 

wykonanie: : Netidea.pl
Strona główna | Mapa strony | Kontakt Użytkownicy online: 19