• Polski
  • English

Gastronomia

Obrusy gastronomiczne
Bieżniki
Serwerki & Nakładki
Podkłady pod obrusy
Skirtingi & Akcesoria
Pokrowce na krzsła
Pokrowce elastyczne

Gastronomia

Dla Gastronomii oferujemy produkty najwyższej jakości, idealnie nadające się do wyposażenia każdego hotelu czy restauracji takie jak serwetki bankietowe, nakładki, bieżniki i obrusy do restauracji. Są to wyroby specjalnie wyprodukowane dla rynku HoReCa (Hotel, Restauracja, Catering).

Nasze podkłady pod obrusy zapewnią stabilność obrusu podczas całego przyjęcia i uchronią stoły przed uszkodzeniami. 

Nasza oferta konfekcji dla rynku HoReCa obejmuje również skirtingi i klipsy, pokrowce na krzesła oraz elastyczne pokrowce na stoliki koktajlowe, krzesła. Pokrowce na krzesła sprawdzą się idealnie na weselu czy bankiecie, zapewniając ochronę przed zabrudzeniami i piękny wygląd. 

Posiadamy bogatą ofertę tkanin obrusowych produkcji hiszpańskiej i portugalskiej o szerokości do 320 cm.Naszą specjalnością są obrusy okrągłe o dużych średnicach szyte z jednego kawałka tkaniny. 

Wykonujemy konfekcję na wymiar. Zawsze dopasowujemy rozkrój tkanin do potrzeb klientów i próbujemy jak najbardziej zoptymalizować zużycie tkaniny a tym samym dbamy o to, aby cena była jak najbardziej atrakcyjna. Estetyka, żywotność i łatwe utrzymanie za rozsądną cenę.