• Polski
  • English

O nas

Tekstylia specjalistyczne dla sektora HoReCa


Firma Lawal od lat jest producentem i  dostawcą specjalistycznego wyposażenia wnętrz i dekoracji okiennych dla obiektów z sektora HoReCa.

Dzięki profesjonalizmowi, firma Lawal poszczycić się może nienaganną opinią  w branży tekstylnej. Od początku roku 2001 oferujemy Państwu tekstylia z zakresu konfekcji obrusowej ipościelowej, poduszki i kołdry, podkłady higieniczne, wyroby frotte  oraz tkaniny obrusowe, tkaniny dekoracyjne do wyposażania wnętrz, firany, zasłony, tkaniny specjalistyczne typu black-out, tkaniny i firany z atestem niepalności oraz trudnopalne , tkaniny typu Trevira CS.

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz hotelowych. Jesteśmy kompetentnym partnerem, będącym w stanie zaopatrzyć obiekty w każdego rodzaju tekstylne wyposażenie, a dzięki wypracowanej współpracy z naszymi, wieloletnimi partnerami możemy spełnić każde Państwa życzenie w zakresie wykonania produktów pod wymiar. Wykonujemy dekoracje okien, szyjemy narzuty hotelowe, szale,  maskownice na łóżka, realizujemy nietypowe zamówienia. Służymy profesjonalnym doradztwem i indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Ofertę naszą kierujemy do hoteli, pensjonatów,  restauracji, domów weselnych, biur, galerii i klientów indywidualnych. Staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i elastyczne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta biznesowego na adres mailowy info@lawal.net.pl lub pod numerem telefonu +48 22 853 74 12, gdzie udzielimy Państwu szczegółowych odpowiedzi na każde pytanie oraz przedstawimy ofertę tekstyliów z każdego przedziału cenowego. 

KRS 0000019277
Sąd Rejonowy m.st. Warszawy XX Wydział Gospodarczy
Kapitał Zakładowy: 150 000 PLN
Prezes Zarządu: Waldemar Wilk