• Polski
  • English

Znakowanie

Hafty
Logo Żakardowe
Wszywki

Znakowanie

Umieszczenie logo hotelu na produktach tekstylnych spełnia wiele funkcji ? ozdobną, zapobiega zgubieniu produktów w pralni oraz kradzieżom.  

Jeżeli chcieli by Państwo znakować swoje tekstylia hotelowe lub gastronomiczne, a tym samym zindywidualizować i wyróżnić swoje produkty na tle konkurencji, oferujemy Państwu możliwość wykonania haftów i wszywek.

Hafty wykonujemy komputerowo z najwyższą dbałością o detale. Haft to trwały i estetyczny sposób prezentowania logo hotelu. Hafty oprócz funkcji praktycznej stanowią również ozdobę. Wykonywany specjalnymi nićmi do prania w wysokich temperaturach. Małe minima produkcyjne oraz funkcja ozdobna stanowią o tym, że jest to najczęściej wybierana forma znakowania. 

Jeśli nie są Państwo zdecydowani na umieszczenie loga, można zamówić specjalną wszywkę, która będzie stanowiła subtelniejszą identyfikację wizualną marki. Stosujemy dwa rodzaje wszywek drukowane i tkane. Metki drukowane mogą być wykonywane w małych ilościach są jednak mniej trwałe niż żakardowo tkane. Metki tkane są bardziej estetyczne ale minimum produkcyjne wynosi około 1000 szt.  Te same metki mogą być stosowane do różnych wyrobów np. konfekcji stołowej lub pościelowej.  

Hafty i wszywki są odporne na działanie wysokich temperatur i pranie, gwarantując najwyższą trwałość przez długi czas.

LOGO ŻAKARDOWE to najbardziej widoczny, trwały i bardzo często stosowany sposób znakowania ręczników hotelowych. Logo jest jakby ?wytłoczone? w ręczniku. Logo wykonywane jest w procesie tkania ręczników dlatego czas oczekiwania wynosi około 4-6 tygodni. Minimum produkcyjne to około 500 szt. artykuły z rozmiaru.