• Polski
  • English

Podkłady na materac

Dla każdego hotelarza posiadanie podkładów na materac wiąże się z samymi zaletami.  

Podkłady na materace zapewniają zarówno ochronę materaca przed mechanicznym uszkodzeniem, zmoczeniem, zaplamieniem jak i wysoką higienę użytkowania dzięki możliwości prania w wysokich temperaturach. Stanowią również długotrwałą i skuteczną barierę przeciw rozwojowi roztoczy, bakterii i grzybów. Długa żywotność przedłuża czas eksploatacji. Wytwarzają przyjemną atmosferę spania poprzez wchłanianie dużej, ilości wilgoci (pot, ślina), umożliwiają przepływ powietrza między materacem i śpiącą na nim osobą.Nowoczesne podkłady na materace polecane są głównie dla hoteli, pensjonatów, szpitali a także odbiorców indywidualnych.

Podkłady na Materac – Oferta

Proponujemy Państwu różnego rodzaju podkłady na materac : oddychające i całkowicie nieprzemakalne , wykonane z tkanin do produkcji których użyto najnowszej technologii w procesie laminacji i klejenia. Posiadają one najlepsze, oddychające membrany, które osiągnęły wysoką wytrzymałość w praniu, a ich bardzo dobra elastyczność pozwala idealnie przystosować się do ruchów ludzkiego ciała. Nasze podkłady te spełniają najwyższe wymogi sanitarne i użytkowe, posiadają certyfikaty Oko-tex Standard 100, są produktem najwyższej klasy przeznaczone do prania w 95 ?C. Dzięki tym walorom podkłady ochronne utrzymują materac w idealnej czystości i zapewniają wygodę i komfort w użytkowaniu. Zamocowane w rogach gumki zakłada się na rogi materaca. Łatwy w zdejmowaniu i  w pielęgnacji. Używanie podkładów zapewni optymalne warunki higieniczne w Państwa obiekcie oraz sprawi iż unikniecie Państwo konieczności prania i dezynfekcji materacy. 

Na indywidualne zapytania możemy zaoferować dodatkowe jakości podkładów np. niepalne, 3D, grube nie przemakające podkłady niwelujące nierówności, ochraniacze ?pełne? z zabudowanymi bokami. 

PODKŁADY NA MATERACE ODDYCHAJĄCE

Wierzch frotte , spód PU, do prania w 95 stopniachWierzch frotte , spód PVC, do prania w 95 stopniach
90×20090×200
120×200120×200
140×200140×200
160×200160×200
180×200180×200
220×200220×200

Podkład na materac